بررسی هدفون HD8 DJ سنهایزر

هدفون HD8 DJ از کنترل کاملی برخوردار بوده و ویژه کاربرانیست که به دنبال یک هدفون حرفه‌ای هستند

بررسی هدفون HD8 DJ سنهایزر

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 12:20:36 0 نظرات هدفون و هدست,

بررسی اجمالی


هدفون HD8 DJ از کنترل کاملی برخوردار بوده و ویژه کاربرانیست که به دنبال یک هدفون حرفه‌ای هستند. هدفونی که مخصوص دی جی‌ها بوده و عملکرد بالایی از خود نشان خواهد داد. HD8 DJ یک هدفون افسانه‌ای بوده که پخش صدای عالی داشته و از باس غنی و بالایی برخوردارست. بنابراین می‌توان آن را یک هدفونی با تمرکز بر ریتم و ضرب دانست.

 

سنهایزر این هدفون را از فلز باکیفیتی ساخته که ظاهر پریمیومی بخشیده است. فنجان گوش HD8 DJ تا 210 درجه قابل تا شدن بوده و چنین ویژگی برای دی جی‌ها کاربرد دارد. بالشتک‌های نرم فنجان گوش HD8 DJ در کاربری‌های طولانی خستگی در پی نخواهد داشت و لذت‌بخش است. HD8 DJ یک محصول فوق‌العاده برای کاربری‌های جدیست.

ویژگی‌ها     
      
این هدفون طراحی با دوامی داشته و از مواد اولیه باکیفیتی تولید شد که می‌تواند سالها مورد استفاده قرار گیرد. به لطف سیستم آکوستیک اختصاصی سنهایزر، پخش صدای HD8 DJ عالی بوده و بسیار فراگیرست. طراحی بیضی موجب کاربری راحت آن خواهد شد و نویز پس‌زمینه را به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد. حتی در محیطی با سروصدای بسیار، عملکرد عالی از این محصول می‌توان شاهد بود. قابلیت صدای بسیار بلند با SPL بالا موجب می‌شود تا HD8 DJ برای دی جی‌کاران بسیار مناسب باشد. فنجان گوش این هدفون تا 210 درجه قابل تا شدن است و می‌تواند روی گردن به خوبی جای گیرد.


سنهایزر این هدفون را برای سازگاری مطلوب‌تر با تجهیزات دی جی، به آمپدانس 95 اهمی مجهز کرده است. وجود کابل مارپیچی در دو طرف فنجان گوش اجازه خواهد داد تا کاربر تا فاصله بسیاری از دستگاه موردنظر قرار گیرد. این هدفون با یک قاب محافظ پریمیومی به فروش می‌رسد و در کنار دو سال گارانتی می‌توان یک گزینه خرید کارآمد باشد.


محتویات درون جعبه

درون جعبه سنهایزر یک دستگاه هدفون HD8 DJ، یک کابل سیار 1.5 متری با پلاگین جک  3.0یا 3.5 میلیمتری، کابل غیر سیار با پلاگین جک 3.0 یا 3.5 میلیمتری، پلاگین آداپتور 6.3 میلیمتری، پوشش فنجان گوش اضافی، کیف حمل پریمیومی و دفترچه راهنما قرار داده است.


نتیجه گیری

 هدفون HD8 DJ همانطور که از نامش پیداست برای دی جی‌کاران بسیار کارآمد و مناسب است و افرادی که موسیقی بسیاری گوش می‌دهند نیز در خرید چنین محصولی نباید تردیدی داشته باشند. این هدفون در کنار کیفیت ساختاری بالا، پخش صدای فوق‌العاده داشته و می‌تواند لذت موسیقی را دوچندان کند.


بنابراین HD8 DJ را باید به حرفه‌ای‌های موسیقی شدیدا پیشنهاد کرد تا در خرید آن شک نکنند.

 

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.