بررسی هدفون JBL مدل Synchros S300

هدفون Synchros S300 شرکت جی بی ال نیز یکی از این دست محصولات است. هنگام استفاده از آن حس هیجان‌انگیزی خواهید داشت

بررسی هدفون JBL مدل Synchros S300

نوشته شده توسط Blog 1396/07/03 17:42:09 0 نظرات

بهترین هدفون همان مدل‌هایی هستند که ابعاد بزرگتری نسبت به درون گوشی‌ها داشته و کامل روی سر جایگاه خود را حفظ می‌کنند. این نوع هدفون‌ها کیفیت ساخت خوبی داشته که در کنار کیفیت صدای بهتر، تجربه لذت بخشی با آنها بدست می‌آید.

 


   

این نوع هدفون‌ ها همانطور که گفته شده با وجود کیفیت ساخت بالا و پدگوش‌هایی نرم، جهت لذت بیشتر در کاربری، می‌توانند موردتوجه قرار گیرند. هدفون Synchros S300 شرکت جی بی ال نیز یکی از این دست محصولات است. هنگام استفاده از آن حس هیجان‌انگیزی خواهید داشت که کمتر هدفونی آن را خواهد داد. با پدی نرم و مناسب، کاربر هیچ‌گاه گوش‌هایش احساس خستگی و کوفتگی نخواهد داشت و در کنار آن گوش فرا دادن به موسیقی لذتش را دوچندان می‌کند. قسمت متصل‌کننده دو پد از جنس چرم نرمی بوده که همچون پدهای گوش برای استفاده طولانی ناراحتی ایجاد نخواهد کرد و احساس بالعکسی دارد. در حقیقت موضوع Synchros S300 بسیار متفاوت از دیگر هدفون‌هاست و هرچه درباره کیفیت آن بگوییم قطعا کم بیان کردیم.

 

هدفون Synchros S300 جی بی ال یک هدفون پریمیومی بوده که بلوک‌های صوتی لذت‌بخشی دارد و می تواند تجربه شیرینی به وجود آورد. از ویژگی‌های کلیدی آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

· طراحی باکیفیت با سربند چرمی نرم در کنار متصل‌کننده فولادی فنجان گوش به سربند
· درایور 40 میلیمتری برای باس خالص و کیفیت صوتی حرفه‌ای
· صدای باس خالصی که تجربه صوتی متعادل و شگفت‌انگیزی در کنار باس عمیق ارائه می‌دهد
· کابلی با قابلیت تبدیل به حالت سیمی و ریموتی
· طراحی مسطح و کیفی برای حمل


هدفونی بزرگ، کیفیت صدای عالی، کیف حملی مناسب و تجربه‌ای دلنشین از ویژگی‌های بارز Synchros S300 جی بی ال است. البته کیفیت صدای عالی با هدفونی تحت برند جی بی ال قطعا امری عجیب نبوده زیرا ما در کارنامه این کمپانی شاهد محصولات بی‌نظیری هستیم و Synchros S300 نیز یکی از آنهاست.

 


 

در بررسی انجام گرفته توسط تعدادی از کاربران  Synchros S300، آنها به فوق‌العاده بودن، بهترین بودن و صدای باکیفیت این هدفون اذعان داشتند.


    این هدفون برای سمفونیک متال یا صدای خوانندگان زن کمی فرکانس بالاتر از حد معمول داشته که برای تلفن‌هوشمند ایده‌آل نیست.  اما در مجموع می‌توان حساب ویژه‌ای روی آن باز کرد.

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.