بررسی هدفون JBL مدل Synchros S700

جی بی ال با عرضه Synchros S700 رقیب سرسختی را وارد بازار کرده که پریمیومی ست. هدفونی که حرف‌های بسیاری در زمینه طراحی و کیفیت برای گفتن داشته و بی‌نظیر است.

بررسی هدفون JBL مدل Synchros S700

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 11:20:44 0 نظرات هدفون و هدست,

موسیقی موضوعی آشنا از زمان کودکیست و در این بین افراد در دوران جوانی توجه بیشتری به آن نشان می دهد و چه خوب است این توجه با هدفون های  باکیفیت و بادوامی انجام گیرد.
    

مانند هر فرد دوستدار موسیقی، گوش فرا دادن به آنها قطعا آرام‌ بخش خواهد بود. حال اگر اسپیکر مناسبی در این بین وجود نداشته تا صدای باکیفیتی به گوش برساند قطعا تجربه را تلخ می‌کند. البته یک هدفون می‌تواند به مد نیز مربوط باشد و افراد تنها برای کیفیت صدا هدفونی را انتخاب نکنند. جستجو در فروشگاه‌ها و انتخاب یک برند مناسب امری دشوارست و نیاز به تحقیق بسیار دارد. در حالی که هدفون MDR-7506 سونی توانسته مدتی محبوبیت بسیاری داشته باشد اما جی بی ال با عرضه Synchros S700 رقیب سرسختی را وارد بازار کرده که پریمیومی ست. هدفونی که حرف‌های بسیاری در زمینه طراحی و کیفیت برای گفتن داشته و بی‌نظیر است.

 

                     

       

طراحی 

Synchros فنجان گوشی ترکیبی از چرم نرم و فولاد بوده که با لمس آن کیفیت را می‌توان به خوبی حس کرد. نوار سر در کنار چرم نرم در کنار دوام بالا موجب ناراحتی در کاربری طولانی نخواهد شد.

 

طراحی دایره‌ای که اکثر هدفون‌ها دارند در این هدفون نیز به کار گرفته شد و قطعا موجب کاربری راحت‌تری نسبت به طرح‌های دیگر می‌شود. اگرچه Synchros S700 ترکیبی از چرم نرم و فولاد باکیفیت است اما ما شاهد وزن بالایی در این هدفون نیستیم و هیچ ناراحتی در زمینه وزن به وجود نمی‌آورد.
کابل این هدفون قابل برداشت به دو شکل می باشد، به صورتی که یکی از آنها برای شارژ و دیگری برای پلاگین‌های صوتی به کار گرفته می‌شود. کلیدهای کنترل حجم صدا، تنظیماتی، فعال و غیرفعال کردن نیز در این هدفون جای گرفته است. اگرچه برآمدگی میکروفون حس کیفیت بسیاری نمی‌دهد اما باقی نقاط بسیار چشمگیر بوده و کیفیت را به خوبی نشان می‌دهند.


عملکرد

شما باید Synchros را شارژ کنید و در سوی دیگر کلیدی برای LiveStage صدای این هدفون نیز وجود دارد. چنین افزایش صدا تجربه لذت‌بخشی القا می‌کند. با قرارگیری حالت صدا در LiveStage،عملکرد حقیقی Synchros آشکار می‌شود و حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد.

 

اگرچه محصولات Kardon بسیار قدرتمند هستند، Synchros S700 جی بی ال نیز دردسته هدفون‌های باکیفیت و رده‌بالا قرار می‌گیرد و می‌تواند رقیبی سرسخت برای دیگر برندها باشد. در تست‌های انجام گرفته Synchros صدایی متعادل داشته و از سطح خود انحرافی نداشته است.


ما بسیار به هدفون MDR-7506 سونی علاقه داشتیم اما به دلیل عدم برخورداری از LiveStage تصمیم گرفتیم به سمت Synchros S700 جی بی ال برویم. Synchros دارای بالشتک گوش بسیار نرمی ست و پس از کاربری طولانی احساس خستگی نخواهید داشت و کیفیت صدا نیز به خوبی منتقل می‌شود.

 

بدون آن که Synchros S700 را تست کنید باید بیان کرد این هدفون فوق‌العادست. شما هیچ‌گاه نقطه ضعفی در آن مشاهده نخواهید کرد و اگر هم وجود داشته باشد بسیار نامحسوس است. این هدفون صدای غنی و باس قوی داشته که برای دوستداران موسیقی گزینه بسیار مناسبی ست. یکی از ویژگی‌های بارز Synchros S700 انتقال کیفیت صدایی بی‌نقص در موسیقی‌های خاص است. در حالی که اکثر هدفون‌ها ممکن است موسیقی‌های خاص را با نقص اجرا کنند اما Synchros S700 این گونه نیست. بنابراین با چنین هدفونی بهترین تجربه را خواهید داشت.

 

نتیجه‌گیری

شرکت جی بی ال با معرفی Synchros S700، یک هدفون کاملی را روانه بازار کرد. قیمت Synchros S700 بیش از 1.150.000 تومان بوده که در مقابل رقبا مقرون به صرفه‌ترست. اگر شما از دوستداران موسیقی هستید و تقبل چنین هزینه‌ای بالا محسوب نمی‌شود، می توانید آن را خریداری کنید.

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.