بررسی هدفون Major 2 از شرکت مارشال انگلستان

Major 2 به طور قابل‌توجهی ارتقاع پیدا کرده و با طرح و صدایی بهتر یک مدل با ارزش است

بررسی هدفون Major 2 از شرکت مارشال انگلستان

نوشته شده توسط Blog 1396/07/16 16:35:24 0 نظرات هدفون و هدست,

Major اولین سری هدفون­های مارشال یک مدل درون‌گوشی دوست داشتی بود، اما نه یک مدل عالی. حال Major II را داشته که شبیه Major اولیه‌ست، اما این مدل جدید به طور قابل‌توجهی ارتقاع پیدا کرده و با طرح و صدایی بهتر یک مدل با ارزش می­سازد.

برای مدل­های اولیه، حلقه‌های گوش یک طرح گردتر دارند، و لولاها و سربند آن قابل انعطاف‌تر هستند، و هدفون­ ها روی سر بهتر جای گرفته و پوشیدن آنها راحت­‌تر است. 

سیم فنرپیچی دو‌طرفه یک ریموت تک کلید و میکروفن درخط برای تماس­‌های تلفنی داشته که با تلفن­‌های‌ هوشمند اندروید وiOS  سازگاری داشته و این سیم حالا قابل جدا شدن است. همچنین یک دوشاخۀ L با دوام­تر به جای دوشاخۀ مستقیم اولیه دارد. در وصل کردن دوشاخه در جک آی­فون مشکل وجود داشت که با یک قاب ضخیم­تر پوشیده شده بود، بنابراین آگاه باشید که با همۀ قاب­ های تلفن‌ هوشمند سازگار نیست.در خود هدفون­ها، جک‌های دوتایی 3.5mm به شما اجازه می­ دهند انتخاب خوبی داشته باشید، از این رو قادرید کابل هدفون خود را از هر کدام سمت بپوشید، یا می­ توانید با یک دوست به طور مشترک به موسیقی گوش کنید.


مارشال می­گوید صیقل وینیلی Major II بادوام­تر است، و با آن‌که نمی‌توان گفت با گذشت زمان چقدر می ­تواند دوام آورد، مدل جدید کمی شیک­تر و محکم­تر از Major اولیه به نظر می ­رسد و از نظر کیفیت ساخت به Major 50 FX با ویرایش‌ویژه که پسندیده‌ترست، نزدیکتر است.

عملکرد:

هدفون­های Major II از مدل اول صدای بهتری نیز دارند، با واکنش باس بهتر و جزئیات بیشتر. آنها نسبتا گرم و ملایم است؛ آنها با انواعی از موسیقی کار می­کنند، اما مقدار وضوح خوبی را حفظ می­کنند. شما گاهی کمی باس بیش از اندازه را در هدفون­های زیر  350.000تومان دریافت می­‌کنید، که به نوعی ناشفافی منجر می‌شود، اما به طور کلی این هدفون­‌ها به خوبی متوازن هستند و صدایشان به خوبی هدفون­های گران‌تری که امتحان کرده­ایم  است.


ما Major II را با بیرداینامیک DTX 350p ، یک مدل درون‌گوشی 300.000 تومانی که رتبه بالایی دریافت کرده، مورد مقایسه قرار گرفت. Major II نسبت به DTX 350p کمی بازتر بوده و صدای طبیعی­ تری داشته، که آن را کمی برجسته ­تر می­ کنند و باس تولید می­ کند.

در تولیدات صوتی بزرگی مثل "Golden Age" از Beck، مارشال­ها به طرزی پویا از بییردینامیک زنده­تر بودند و در ترک بعدی، "Paper Tiger"، صدای Beck از طریق مارشال­ ها به طور گرمتری به گوش می­رسید. اما بیرداینامیک خروجی صدای باس را کمی بهتر اجرا می ­کرد.


در یک ترک با باس سنگین مثل "Life" از Beta Band، طبیعتا باس‌فورواردِ بییردینامیک، این سیستم ارزان را از آوازها و سازهای کوبه­ ای، که در زمینه موردتوجه نبودند، در درجۀ بالاتری قرار داد. مدل یک‌دست ­تر Major II به قدر کافی مانع از باس می­ شود که دیگر ابزار‌آلات موسیقی را به زمینه بیاورد. 

 

 

نتیجه­ گیری:

هدفون­ مارشال Major II با طرح و عملکردی ارتقا یافته، نسبت به مدل اصلی یک به‌سازی خوب و یکی از جفت­‌های بهتر هدفون­ های درون‌گوشی به نسبت پول آن هستند

 

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

هدفون مارشال MAJOR 2 STEEL EDITION

هدفون مارشال major 2 bt

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.