بررسی هدفون Sennheiser Momentum 2.0

در مورد صدا، Momentum 2.0 اصلاحات را آشکار کرد و به نظر می­ رسد در تمام انواع موسیقی بهترین صدا را نشان می­ دهد

بررسی هدفون Sennheiser Momentum 2.0

نوشته شده توسط Blog 1396/07/16 13:50:29 0 نظرات هدفون و هدست,

یک اشکال در برابر مدل Momentum، هدفون روی گوشی 2013 بسیار ستوده، این بود که برای پوشیدن به مدتی طولانی راحت نبود. به طور طبیعی، تناسب آن از شخصی به شخصی دیگر فرق می­کند، اما به نظر می­رسد شکایت کافی از Sennheiser  وجود داشته است که  یکسری تغییرات طرح بر Momentum نسل دوم آن صورت داد، که با نام Momentum 2.0 وارد بازار می­شود و دارای قیمت 1.300.000 تومان است.

در حقیقت، Sennheiser طرح­ های هر دو مدل روگوشی و تو گوشی Momentum خود را تغییر جزئی داده است، که هر دوی آنها امروز با نسخه ­های سیمی و بی­سیم وارد می شوند و یک طرح تای جدید دارند که به هدفون­ ها وقتی در قاب حمل آنها قرار دارند، یک جا گیری کمتری می ­دهد.

هم Momentum 2.0 و هم همتای بی­سیم آن حلقه­ های روگوشی بزرگتری دارند، بنابراین بهتر از Momentum اولیه روی گوش­های شما تنظیم می­ شوند و هیچ فشاری وارد نمی­ آورند. طراحان همچنین این حلقه­ های دور گوش را نرمتر ساخته­ اند و نتیجۀ نهایی این است که Momentum 2.0 به وضوح هدفون راحت­تری از مدل اولیۀ آن است.

تغییر طرح کوچک دیگر بر دوشاخۀ آن است. مدل اولیه یک دوشاخۀ مرغوب و از جنس عالی داشت که یک لولا در آن داشت که به آن اجازۀ تغییر زاویه را می­داد، تا صحبت کنیم. مدل جدید 2.0 یک دوشاخۀ  L شکل ساده دارد که به قدر کافی نازک هست که با تلفنی که با یک قاب محافظ پوشیده شده است، استفاده شود.

    
همچنین قابل ذکر است که این مدل به نسخه­ هایی وارد بازار می­ شود که برای دستگاه­ های اندروید و دستگاه­ های اپل iOS طراحی شده ­اند. تنها تفاوت آنها کابل است و دقیق­ تر بگوییم، ریموت/میکروفن درخط که با هدفون­ ها همراه است.

من شخصا فکر می­کنم، برای 1.300.000 تومان، شما باید هم یک کابل مبتنی بر اندروید و هم یک کابل مبتنی بر iOS در جعبه داشته باشید، اما من اتفاقا هر دو دستگاه اندروید و اپل را استفاده می­کنم، در حالی که دیگر مردم ممکن است فقط به یکی متعهد باشند و برایشان مهم نباشد

این هدفون، در زمان راه اندازی به دو رنگ موجود است، سیاه و عاجی، اما انتظار می­رود در آینده رنگ­های بیشتری موجود باشند.

عملکرد:

در مورد صدا، Momentum 2.0 اصلاحات را آشکار کرد و به نظر می­ رسد در تمام انواع موسیقی بهترین صدا را نشان می­ دهد. در حالی که بزرگترین تفاوت بین این مدل و مدل اولیه راحتی بیشتر و طرح تازدن آن است، صدا نیز تغییر کرده است، اگرچه نه خیلی زیاد. این نسخۀ جدید کمتر درخشنده است، صداها وزین ­ترند، و تاثیر باس به طور درونی­ تری احساس می­ شود.

Momentum قطعا جربزۀ خود را در مورد آوازها ثابت کرده است. همه از آواهای پرشور Amy Winehouse گرفته تا آهنگ پیشرفتۀ Frank Sinatra طبیعی و واضح به گوش می رسند.

NAD Viso HP50 یک هدفون بسیار متوازن است، و وقتی زمانی را به مقایسۀ آن با Momentum سپری کردیم، تفاوت­ های چشمگیری را شنیدیم. با آلبوم  "Syro" اثر Aphex Twin از دستگاه­ های الکترونیکی ترکیب شدۀ متراکم، Momentum صحنۀصوتی نسبتا بیشتری نسبت به Viso HP50 نشان داد. همچنین زیرترین صدا کاهش داده شد، طوری که صداهای هیش کاملا انفجاری ساز الکتریکی با Momentum در گوش کمتر ناخوشایند است.

نتیجه ­گیری:

Momentum 2 یک حریف قوی در طبقۀ قیمتی خود است و اگر دنبال یک هدفون رو گوشی عالی می­ گردید که هم برای خانه و هم برای استفاده با موبایل طراحی شده است ارزش ملاحظه دارد. این هدفون در لحظۀ ورودش به بازار کمی گران است، اما امید است که به زیر 1.300.000 تومان برسد، تا جایی که Momentum اولیه که قبلا وجود داشت بعد از ورود Mementum 2.0 به شدت کاهش قیمت یافت. 

 

 

 

میتوانید نمونه هایی از این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.