بررسی هدفون ورزشی Sport Pace Wireless جبرا

هدفون Sport PaceWirelessجبرا یک هدفون همراه ورزشی بوده که در کنار قابلیت بی‌سیم از بند قرمزی برخوردارست و فنجان گوشی مطابق با حالت گوش‌ها دارد

بررسی هدفون ورزشی Sport Pace Wireless جبرا

نوشته شده توسط Blog 1396/07/04 15:55:53 0 نظرات هدفون و هدست,

هدفون Sport PaceWirelessجبرا یک هدفون همراه ورزشی بوده که در کنار قابلیت بی‌سیم از بند قرمزی برخوردارست و فنجان گوشی مطابق با حالت گوش‌ها دارد.


قطعا در تمرین‌های ورزشی استفاده از Sport Pace Wireless جبرا در کنار لذت بالا، راحتی کاملی می‌توان داشت. همچنین صدای باکیفیت در کنار جنس پریمیومی این هدفون را در دسته هدفون‌های خاص قرار داده است.

 

                                                 
 

Sport Pace Wirelessمی‌تواند برای ورزشکاران یک گزینه عالی محسوب شود زیرا با حالت فنجان گوش طراحی شده، هیچ‌گاه از لاله گوش بیرون پرت نخواهد شد و مقاوم درون گوش باقی می‌ماند.

 

برنامه Sport Life جبرا

با برنامه Sport Life جبرا می‌توان به تجزیه و تحلیل فعالیت ورزشی خود پرداخت. بنابراین هدفون Sport Pace Wireless نقش یک هدفون تناسب اندام را نیز ایفا می‌کند. حتی این برنامه آموزش‌های تمرینی نیز ارائه می‌دهد تا برنامه کاملی در زمینه تناسب‌اندام محسوب شود.

 

موسیقی بی‌سیم الهام‌ بخش

شما با این هدفون می‌توانید تمرین‌های ورزشی لذت‌بخشی را سپری کنید. این لذت زمانی دوچندان می‌شود که به صورت بی‌سیم یا همان وایرلس باشد. شما می‌توانید با فشردن کلید بلوتوث با دستگاه هوشمند خود ارتباط برقرار کنید. با برقراری ارتباط با دستگاه‌هوشمند می‌توانید موسیقی گوش دهید، به تماس پاسخ دهید یا حجم صدا را تغییر دهید. با استفاده از این قابلیت بی‌سیم و کیفیت صوتی پریمیومی هدفون Sport Pace Wireless، می‌توان حساب ویژه‌ای روی آن باز کرد.

 

برخورداری از استاندارد نظامی و مقاوم در برابر شرایط مختلف

پوشش این هدفون دارای استاندارد IP54 نظامی ایالات‌متحده بوده و در برابر عرق، شوک و برخی دیگر مقاوم است. همچنین هدفون در شرایط آب و هوایی مختلف نیز مقاومت بالایی از خود نشان خواهد داد. علاوه بر این بند قرمز رنگ آن در شب به خوبی مشاهده می‌شود و زیبایی هدفون را دوچندان می‌کند.

 

                                      

 

راحت و انعطاف‌پذیر

با طراحی ارگونومی و راحت فنجان گوش FitClip، هیچ‌گاه شاهد سقوط این هدفون از گوش خود نخواهید بود زیرا به خوبی درون لاله گوش جای می‌گیرد و صدا را باکیفیت بالایی به درون گوش انتقال می‌دهد. وزن این هدفون تنها 24 گرم است که حقیقتا وزن بسیار پایین محسوب شده و آزاردهنده نیست.


شارژ سریع

با وجود بند USB، هدفون Sport Pace Wireless می‌تواند به سرعت شارژ شده و همیشه با شارژ باشد. شما با 15 دقیقه شارژ می‌توانید چند ماه از این هدفون بهره گیرید، بدون آن که نقص عملکردی از آن شاهد باشید. به طور کلی هدفون Sport Pace Wireless جبرا یک گزینه عالی برای دوستداران موسیقی در سفر یا ورزشکاران است.

 

 

 

میتوانید این هدفون قدرتمند را در این قسمت سایت ما مشاهده و خریداری کنید

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.