یک هندزفری بلوتوثی خوب

امروزه بیشتر مردم با Bluetooth Hands free آشنایی کامل دارند. آنها می دانند امروزه تکنولوژی پیش به سمت بی سیم شدن می رود

یک هندزفری بلوتوثی خوب

نوشته شده توسط Blog 1396/06/29 12:27:12 0 نظرات

امروزه بیشتر مردم با Bluetooth Hands free  آشنایی کامل دارند. آنها می دانند امروزه تکنولوژی پیش به سمت بی سیم شدن می رود. اگر توجه کرده باشید در سالهای خیلی قبل همه می گفتند می شود یک روزی ما آهنگ گوش کنیم که سیمی بین دستگاه وجود نداشته باشد و یا مکالمه بدون سیم. امروزه این تکنولوژی یک تکنولوژی عادی حساب می شود.

یکی از مهمترین مزایای Bluetooth Hands free  این است که در زمان مکالمه با Bluetooth Hands free دستهای شما آزاد هست تا شمایی که از Bluetooth Hands free  استفاده می کنید بتوانید به راحتی به کارهای شخصی خود هم زمان با مکالمه برسید مثل رانندگی , کارهای اداری, .....

مواردی که یک Bluetooth Hands free  خوب داشته باشد چیست؟

۱- نوع ساختار کالا: یکی از مواردی که به معنای واقعی مهم است مارک شناخته شده و اصل بودن کالاست.البته این موضوع در همه اجناس صدق می کند. یکی از راه های شناخت مارک های خوب و معتبر تحقیق کردن در اینترنت هست و اصل بودن کالا بوسیله شرکتهای معتبر که کالا را پشتیبانی می کنند می توان تشخیص داد.

۲- راحتی در گوش: دو قسمت Bluetooth Hands free برای راحتی گوش بسیار مهم هست. قسمت اول گیره Bluetooth Hands free هست که باید جوری طراحی شده باشد که پشت گوش راحت بنشیند و Bluetooth Hands free را هم به خوبی نگه دارد. قسمت دوم ژلی که اسپیکر Bluetooth Hands free پوشانده است. این ژل باید جوری طراحی شده باشد که مشتری احساس راحتی بکند و صدای شخص مخاطب را راحت بشنود.

۳-نویزگیر: Bluetooth Hands free نویزگیردار این امکان را به مشتری می دهد با آرامش و بدون بالا بردن صدا به مکالمه خود ادامه بدهد. در بین Bluetooth Hands free  ها ۳ نوع مدل نویزگیردار وجود دارد:

آ) نویزگیرباد: این نوع نویزگیر برای اشخاصی که سوار موتور و یا در محیطی که باد در آنجا زیاد هست کار می کنند پیشنهاد می شود.

ب) نویزگیر صدای اطراف: این نویزگیر برای اشخاصی که در محیط شلوغ مشغول کار هستند و یا در خیابان ها تردد زیاد دارندو یا می خواهند در بهترین حالت ممکن با دوستانشان مکالمه کنند.

پ) نویزگیر صدای اطراف  دو طرف مکالمه: این مدل نویزگیر همان کار مدل نویزگیر صدای اطراف دارد ولی به صورت ۲ طرفه هست یعنی هر دو طرف مکالمه از امکان نویزگیر صدای اطراف بهره می گیرند.

۴- پخش موسیقی: این گزینه این امکان را می دهد تا مشتری با Bluetooth Hands free آهنگ مورد علاقش را گوش کند. در این قسمت Bluetooth Hands free به دو دسته تقسیم می شود دسته اول Bluetooth Hands free تک گوش (Mono) که کار اصلی آنها مکالمه است و کار دوم پخش موسیقی. دسته دوم Bluetooth Hands free دو گوش (Stereo) که کار اصلی آنها پخش موسیقی و کار دوم مکالمه هست.

 

۵- متصل شدن به ۲ دستگاه: بعضی از Bluetooth Hands free این امکان را به مشتری می دهد همزمان ۲ گوشی را به یک Bluetooth Hands free معرفی کند تا شخص نیازی به خرید ۲ عدد Bluetooth Hands free نداشته باشد.

ارسال یک نظر

نماد اعتماد الکترونيکي
-->
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.